8 Lut 2019

8 Lut 2019

Jak wynagradzać z kulturą?

By:

22.02.2019, Piątek
09:00 Poranna Kawa

09:30 Wartość – element kultury organizacyjnej czy obietnica zysku?

Kilka słów o value proposition w kontekście budowania kultury organizacyjnej

Czy wartości firmowe są atrakcyjne dla pracowników?

Jakie warunki muszą być spełnione, by tak się stało?

11:15 Przerwa kawowa

11:30 Jak opisać kulturę organizacyjną mojej firmy? – 10 wymiarów, które w tym pomogą

12:30 Całkowity system wynagrodzeń

Czym są benefity emocjonalne i jak nimi zarządzać?

13:00 4 kroki do zbudowania spójnego systemu wynagrodzeń w firmie wspierającego kulturę organizacyjną

13:30 Lunch

14:15 cd.. 4 kroki do zbudowania spójnego systemu wynagrodzeń w firmie wspierającego kulturę organizacyjną

Tworzenie komunikacji całkowitego systemu wynagrodzeń w oparciu o wartości

16:00 Podsumowanie

16:30 Wręczenie certyfikatów i zakończenie szkolenia

Szkolenie skierowane jest między innymi do:

Dyrektorów/kierowników/managerów/specjalistów HR 

Dyrektorów/kierowników/managerów/specjalistów ds. wynagrodzeń

Dyrektorów/kierowników/managerów/specjalistów ds. systemów motywacyjnych

Dyrektorów/kierowników/managerów/specjalistów Com & Ben

Dyrektorów/kierowników/managerów/specjalistów ds. personalnych, HR Business Parterów ds. wynagrodzeń i systemów motywacyjnych

Dyrektorów/kierowników/managerów/specjalistów ds. Szkoleń

Rewards Managerów

Natalia Gulina

Od ponad 10 lat projektuje i wdraża rozwiązania usprawniające zarządzanie kapitałem ludzkim. 

Jako konsultant wewnętrzny i project manager prowadziła projekty HR dla rynków wschodzących w regionie Europy Środkowej w MetLife. Ostatnie 4 lata spędziła w Bukareszcie, gdzie jako HR Business Partner wspierała lokalny oddział firmy w transformacji kultury organizacyjnej, integracji procesów HR i implementacji platform oraz narzędzi zwiększających jakość i efektywność zarządzania kapitałem ludzkim.

Jako konsultant Hay Group była częścią zespołu tworzącego największą bazę danych o wynagrodzeniach w Polsce. Odpowiadała za komunikację danych rynkowych oraz dostarczanie narzędzi diagnostycznych dla najbardziej znanych organizacji w Polsce i na świecie.

Absolwentka Uniwersytetu w Strasbourgu i Uniwersytetu SWPS.

Wykładowca na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Joanna Liksza

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menedżerskich w organizacjach krajowych i międzynarodowych.

Specjalizuje się w zarządzaniu efektywnością przedsiębiorstw, budowie, informatyzacji i transformacji działów HR oraz zarządzaniu wynagrodzeniami i wynikami pracy.

Budowała i informatyzowała działy personalne, tworzyła systemy wynagrodzeniowe oraz programy zarządzania wynikami pracy (performance management) w Styropol Sp. z o.o. (lider branży styropianowej w Polsce), Presspublica Sp. z o.o. (wydawcy „Rzeczpospolitej”, „Parkietu” i „Życia Warszawy”), Provimi Sp. z o.o.(lider żywienia zwierząt) oraz ABC Data S.A. (wiodący dostawca sprzętu IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej)

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego (MBA). Trenerka biznesu.

Wykładowca na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Lider Klubu i kierownik pierwszych w Polsce Podyplomowych Studiów Zarządzania Wynagrodzeniami i Wynikami Pracy (Compensation & Benefits).

TERMIN ORAZ CENA SZKOLENIA

•Czas trwania: 1 dzień (w godz. 9.30-16.30)

•Miejsce szkolenia: Warszawa

•Termin szkolenia: 22 luty 2019 r.

•Cena szkolenia: 1.377 zł netto (+23% VAT)

•Cena szkolenia dla Członków Klubu cbHR: 1.277 zł netto. (+23% VAT) •Prowadzący: Joanna Liksza, Natalia Gulina

•Podczas szkolenia zapewnimy Państwu przerwę kawową pełną pysznych, domowych ciasteczek i świeżych owoców oraz lunch z opcją wegetariańską do wyboru.

•Szkolenie jest prowadzone przez ProPeople Joanna Liksza (dalej: ProPeople). Uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat uczestnictwa. •W szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 15 osób.

WARUNKI UCZESTNICTWA

•Pierwszą czynnością w procesie rejestracji na szkolenie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online. Zgłaszającemu zostanie wysłana w ciągu 1 dnia roboczego wiadomość o potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. W przypadku braku wiadomości prosimy o kontakt.

•Po zarejestrowaniu się na szkolenie każdy z Uczestników otrzyma fakturę pro-forma w celu dokonania płatności za szkolenie.

•Wysyłając zgłoszenie Zgłaszający wyraża zgodę na umieszczenie danych osobowych osoby Zgłoszonej w bazie danych ProPeople oraz ich przetwarzanie dla potrzeb prowadzonej działalności oraz działań marketingowych. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016 /679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako RODO), jak również art. 23 ust. 1 pkt. 1) oraz art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny a podającemu przysługuje prawo wglądu do tych danych, jak i możliwość poprawiania/usunięcia ich.