3 Sie 2015

3 Sie 2015

O Nas

By:

0 Comment

Fotolia_79412277_Subscription_Monthly_M-620x384-1Master. Business. Meetings. – M.B.M. Poland to przede wszystkim Ludzie… . Jako Zespół z pasją organizujemy business meetings typu master class skierowane do praktyków. Naszym celem jest satysfakcja klienta, którą odbieramy jako najwyższą formę zapłaty. Spotkania organizowane przez zespół M.B.M. Poland są praktyczną odpowiedzią grona profesjonalistów na pytania nurtujące specjalistów/praktyków z danego tematu. Obecność w gronie praktyków może być świeżym spojrzeniem na sprawę, co z kolei może zainspirować do dalszych konkretnych działań. Spotkania organizowane przez Zespół M.B.M. Poland są również miejscem konfrontacji wiedzy i benchmarku własnych praktyk stosowanych.

Po mimo zasad którymi się kierujemy się na co dzień, do każdej sprawy podchodzimy indywidulanie, nie popieramy spychologii. Słowa Toma Petersa są naszymi słowami: „Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy.”                                                                                                                                                

Wspieramy biznesowe inicjatywy, młode organizacje które mają to COŚ, współpracujemy z szerokim gronem profesjonalistów. Poprzez nowatorską postawę  znosimy bariery, „przełamujemy lody”, torujemy wspólnie nowe drogi, szukamy nowych rozwiązań, odnajdujemy zdeptane sprawdzone ścieżki do wzmacniania Twojego/Państwa biznesu i dzięki zbiorowej inteligencji kreujemy nowe podejście do biznesu.

Wychodzimy z założenia, że

Żadna firma nie posiada ani czasu, ani środków niezbędnych do uczenia się wyłącznie na własnych błędach, James Harrington”- tu warto dodać, żeby w przyrodzie istniała równowaga – czasami trzeba i warto się uczyć na cudzych błędach.

Pozdrawiamy serdecznie Zespól M. B. M. Poland