3 Sie 2015

3 Sie 2015

Referencje

By:

0 Comment

Spotkanie Praktyków 14.09.2018

Spotkanie Praktyków 29.06.2018

“Konferencja, w której miałam przyjemność uczestniczyć zrobiła na mnie duże wrażenie. Była to świetna okazja na wymianę doświadczeń oraz najlepszych praktyk. Kameralna atmosfera dała możliwość porozmawiać o wprowadzonych usprawnieniach, poznać więcej szczegółów i uzyskać odpowiedzi na pytania, które narodziły się w trakcie prezentacji. Dodatkowo mogłam podzielić się informacjami o pracy w kulturze Lean, opowiedzieć o zmianach. Największym plusem jest na pewno inspiracja i pomysły, które pomogą mi w dalszym budowaniu satysfakcji klienta”.

Ewa Sz.J., Allianz

 

“W konferencji M.B.M. miałam okazję uczestniczyć po raz pierwszy. Nie ukrywam, że miałam obawę, że będzie to jedno z tych nudnych spotkań w formie prezentacji opartych na teorii. Tym bardziej cieszę się, że moje wstępne wyobrażenie było tak bardzo błędne :). Wydarzenie było bardzo profesjonalnie przygotowane. Przede wszystkich każde wystąpienie było prowadzone przez praktyka, czyli osobę która zajmuje się danym zagadnieniem w swojej codziennej pracy. Tematy jak najbardziej na czasie, do tego świetna organizacja, otwartość na dyskusję i wymianę doświadczeń oraz obserwacji.

Szczerze polecam wydarzenia organizowane przez M.B.M. i mam nadzieję, że osobiście będę miała możliwość uczestniczenia w nich w przyszłości”.  

Magdalena B., MetLife

grupowe-referencje-25-11-2016                      25.11.2016 Referencje Grupowe. Średnia Ocena za Spotkanie = 4,68 (w skali 1-5)

 „Kolejna edycja Spotkania Praktyków zorganizowana przez firmę M.B.M. Poland to skoncentrowana praktyka nie tylko z nazwy. Każde wystąpienie było źródłem cennych informacji i możliwością poznania doświadczeń od kolegów z branży. Co więcej wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze, a to wszystko dzięki świetnej organizacji każdego detalu od rzutnika, poprzez długopisy do kanapek przez Alka ;)”

Iza S., Transcom

22-23-wrzesnia-referencje-grupowe

22-23.09.2016 Referencje Grupowe. Średnia Ocena za Spotkanie = 4,66 (w skali 1-5)

   „Konferencję postrzegam jako ciekawe i znaczące wydarzenie dla wszystkich zajmujących się tematem. Miłym zaskoczeniem była niekonwencjonalna i trochę „rodzinna” formuła spotkania. Rozmowa praktyków w tak fajnej atmosferze to niezwykle owocne i niezapomniane przeżycie. Liczę na powtórkę za rok. Oby tak dalej”

Przemysław S., PZU S.A.

   „Spotkania organizowane przez M.B.M. to połączenie unikatowej wiedzy i praktyki. Świetna organizacja, doskonały dobór miejsca i genialni praktycy, którzy chcą i potrafią dzielić się wiedzą. Kameralność spotkań organizowanych przez M.B.M. pozwala na zawarcie nowych, wartościowych znajomości. Gorąco polecam każdemu niezdecydowanemu”.

    AXA

    „Było to jedno z najbardziej wartościowych spotkań  w ostatnim półroczu. Dużo wiedzy praktycznej i wymiany doświadczeń. Ciekawe osoby z bardzo pozytywną energią”

Anna N., AXA Polska S.A.

     „Bardzo ciekawe spotkanie, w tym przypadku mniej (uczestników) znaczy lepiej, konkretniej i bardzo ciekawie. Prawdziwa rozmowa z praktykami, prezentacje stające się żywą wymianą doświadczeń to jest nowa jakość jakiej nam potrzeba.”

Agnieszka W.-Ś., Poczta Polska S.A.

  Operon.pl - edukacja jest podróżą

    „Myślę, że było to jedna z lepiej tematycznie skonstruowanych wydarzeń w jakich brałem udział. Każda z prelekcja była oparta na realnych badaniach i ich efektach jakie zarejestrowały poszczególne firmy. Konferencja niosła za sobą dużo wiedzy z bardzo różnych etapów zarządzania doświadczenia klientem, od pierwszych kroków po bardzo zaawanasowane i wysublimowane metody”.              

Michał S., Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON Sp. z o.o.

  

     „Bardzo rzeczowe spotkanie z profesjonalistami. Kameralne grono specjalistów oraz różnorodność branż omawiających swoje rozwiązania, pozwoliło na otwarcie wielowątkowej dyskusji i głów uczestników w odkrywaniu nowych obszarów.”

Bożena S., Intrum Justitia Sp. z o.o.

 mBank

     „Spotkanie było moim debiutem na tego typu konferencjach, niemniej zaskoczyło mnie ono pozytywnie. Bardzo podobał mi się kameralny charakter spotkania, dzięki temu przekaz był bardziej bezpośredni a zadawanie pytań mniej kłopotliwe.

Gratuluję wyboru prelegentów. Poruszone tematy były ciekawe, mogą stać się inspiracją do pracy w naszych firmach. Rekomenduję uczestnictwo w konferencjach takich jak ta”.

Mariusz T., mBank S.A.

Z ogromną przyjemnością uczestniczyłem w Konferencji organizowanej przez firmę M.B.M .Poland: „Jakość sprzedaży i obsługi w Contact Center oraz Contact Center w Social Media”. Sztandarowe hasło firmy, to: M.B.M. – miejsce, gdzie spotykają się wiedza, praktyka i doświadczenie.  To prawda. Obecność praktyków, posiadających dużą wiedzę pozwoliła na wymianę doświadczeń.  A dla mnie to spotkanie było odpowiedzią na nurtujące mnie pytanie: „ Jak to robią inni?” Ta konferencja skupiła bardzo ciekawe tematy, fantastycznych, otwartych  ludzi, pozytywną energię  i miłą atmosferę. A wszystko to w przestrzeni Hotelu Marriott. Serdecznie polecam konferencje organizowane przez firmę M.B.M. Poland”.

                                                                               Dawid S., PZU S.A.